תוכן וסטוריטלינג

עוזרים לכם לנסח את המסר הנכון

אנחנו מפגישים את הגולשים עם הסיפור שלכם – מהשפה שבה המותג שלכם רוצה לדבר, דרך אמצעי התוכן השונים שבאמצעותם הוא מביע את עצמו ועד הקריאייטיב והמיקרו-קופי. התוכן הוא חלק בלתי נפרד מהאסטרגיה השיווקית, ויכול לספק לכם לא רק שיפור בתוצאות חיפוש אורגניות, אלא גם בהמרות, נראות ברחבי הרשת ובהעלאת הרווחים

 • שותפים אסטרטגיים

  התוכן הוא לא רק אסופה של מאמרים או מילים, אלא חלק בלתי נפרד מהאסטרטגיה השיווקית ומהמסר שלכם. אנחנו מזמינים אתכם ללכת איתנו יד ביד, כדי להבין ולדייק את המותג שלכם ואת האופן שבו אתם רוצים לשווק אותו

 • פתרונות יצירתיים

  אפשרויות יצירת התוכן הן רבות, ודורשות הבנה וחשיבה מחוץ לקופסה. אנחנו נדע להתאים לכם את החבילה והתמהיל הנכונים ביותר למסר שלכם

 • ייעוץ וליווי שוטף

  אנחנו מאמינים בשיתוף פעולה לאורך זמן, במטרה להיות חלק מהפעילות השוטפת  – בין שכיועצים ובין שמי שמממשים את החזון שלכם

כתיבה ועריכה של תוכן שיווקי

להדריך, להנגיש, להמיר – אלה רק חלק מהדברים שכתבת תוכן שיווקי טובה יכולה לעשות עבור המותג שלכם. אנחנו בונים יחד איתכם את הסיפור עבור כל כתבה, מייצרים בריפים מהודקים, מחדדים את קהלי היעד, בוחרים ומנהלים את הכותבים הכי מקצועיים בתחום. כתבות התוכן הן אמצעי קידום לצביעת קהלים, יצירת מודעות למותג וגם פלטפורמה נוספת כחלק ממהלכי Ecommerce שלכם.

ניהול סושיאל

העמודים שלכם ברשתות החברתיות הם כבר מזמן חלק בלתי נפרד מהנוכחות הדיגיטלית שלכם. יצירה של תמהיל תכנים נכון, הקפדה על שפה אחידה וקריאייטיב מדויק יכולים לחשוף גולשים חדשים למותג שלכם, לייצר משפך המרה נוסף ולייצר שיח ויראלי. אנחנו נעזור לכם לחבר בין הפלטפורמות השונות, לנסח מטרות ולהגיע ליעדים המבוקשים.

אפיון שפה ומיקרו-קופי

כחלק בלתי נפרד מאטסרטגיית השיווק שלכם אנחנו נאפיין עבורכם את השפה הטקסטואלית השלמה איתה נכון להשתמש בנכסים הדיגיטלים שלכם. בתוך כך תקבלו מאיתנו לא רק השראה, אלא ספר-מותג מילולי, שינחה אתכם בכתיבה ועריכה של כל התכנים שלכם, וכן המלצות למיקרו-קופי באתרים ובתכנים השיווקיים השונים.

קופי וקריאייטיב למודעות

אנחנו נגבש איתכם יחד את הבריף המדויק ביותר, שיעזור לכם למקד את המסרים וקהלי היעד עבור כל קמפיין. נספק לכם טקסטים קולעים למודעות – בגוגל / פייסבוק או באמצעות דיוורים, באופן שיגדיל את הטראפיק לנכסים שלכם, ויעלה את ההמרות והרווחים.

תוכן וידאו

מיצרת הקונספט, דרך הפקת הסרטונים ועד הפצתם בנכסים הדיגיטליים השונים – אנחנו מאמינים שתוכן וידאו נכון יכול להרים את המותג שלכם למעלה. אנחנו נדע להמליץ, לכוון ולהוציא לפועל את החזון שלכם דרך סרטונים עדכניים ומשוייפים, שיהיו חלק בלתי נפרד מתמהיל התוכן של המותג.

amazon
amazon
amazon

מאמרים אחרונים

 • recent article

  Case Study: Turning the Tourism Crisis into an Opportunity for Business  May 19, 2021

  Continue reading
 • recent article

  קייס סטאדי: איך משבר בתחום התיירות הפך להזדמנות עסקית  May 11, 2021

  Continue reading
 • recent article

  Six Big SEO Mistakes Marketing Managers Make  Apr 6, 2021

  Continue reading
 • recent article

  6 הטעויות הגדולות שמנהלי שיווק עושים עם SEO  Apr 1, 2021

  Continue reading

רוצים לשמוע עוד?

בואו נדבר